ایام انتخابات

با نزدیک شدن به ایام انتخابات
شیروان نت- با نزدیک شدن به ایام انتخابات یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا خراسان شمالی رنگ و بوی انتخاباتی به خود گرفت.گرچه در این دوره به طور کلی شاهد بی تحرکی ملموسی در بین نامزدهای ریاست جمهوری و شوراها هستیم با این وجود برخی که شناخته شده تر هستند توسط خود مردم دهان به دهان می چرخند.گذشته از این در سطوح رسمی نیز استان ما از روز گذشته رنگ و بوی انتخاباتی به خود گرفت و با ابلاغ احکام 7 کمیته ستاد انتخابات با حال و هوای جدی تری گام به سوی انتخابات برداشت ...

فعالیت های یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان از روز گذشته رنگ و بوی جدی تری به خود گرفت و با ابلاغ احکام 7 کمیته ستاد انتخابات به شکل رسمی کلید خورد.

نخستین جلسه ستاد انتخابات یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا روز گذشته، در استانداری برگزار شد.

رئیس ستاد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در خراسان شمالی در این جلسه با برشمردن اهداف راهبردی انتخابات، ایجاد زمینه مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رأی را بهترین و زیباترین نوع حماسه سیاسی سال جاری عنوان کرد و گفت: مردم و مسئولان 2 رکن اساسی و مکمل یکدیگر در تمام صحنه های سرنوشت ساز هستند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی، «سیف ا... مطلبی» تصریح کرد: مردم بصیر و متعهد کشورمان با سرلوحه قرار دادن اصل ولایت، نظام مقدس جمهوری اسلامی را در برابر هجمه ها و توطئه های رنگین دشمنان بیمه کرده اند و حضور حداکثری آنان در انتخابات گذشته نمونه ای بارز از این ادعاست. وی ایجاد فضای اعتماد، استفاده از ظرفیت معتمدان و افراد امین، آموزش همگانی برای آحاد مردم با هدف آشنایی بیشتر و گسترده تر درباره فرآیند خطیر و حساس انتخابات، همکاری و تعامل دستگاه های اجرایی در فراهم آوردن زمینه برگزاری انتخابات، انعکاس عملکرد ستاد انتخابات به عموم مردم و پایبندی به قانون را مورد تأکید قرار داد.

وی با بیان این که دشمن، هیچ گاه از مواضع خود در تقابل با جمهوری اسلامی ایران کوتاه نیامده و نخواهد آمد، خاطرنشان کرد: نظام ما در شرایطی قرار دارد که هم چون گذشته احیای بیش از پیش مشروعیت و اقتدار آن می تواند بر موضع دشمن مستولی شود.

در این جلسه، ستاد انتخابات مشتمل بر 7 کمیته با عناوین کمیته های اطلاع رسانی و مشارکت گسترده، حقوقی، آموزش، فناوری، سیاسی، استعلامات و حفاظت فیزیکی و کمیته پشتیبانی معرفی و احکام مسئولان مربوطه ابلاغ شد. یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا 24 خرداد ماه امسال برگزار می شود.

منبع: خراسان شمالی

/ 0 نظر / 11 بازدید